X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
روزنه ی امید!

آمار و RSS


فید این وبلاگ  Spreadfirefox Affiliate Button
بقیه دوستان
اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
پایگاه اینترنتی طرح ختم قرآن کریم
خداوند در قرآن بارها مسلمانان را به خواندن قرآن و تفکر در آیات آن سفارش کرده است و با عباراتی همچون تفکر کنید، تعقل کنید، بیندیشید آن ها را هشدار یا تذکر داده است، اما متاسفانه اکثر ما خود را به خواندن و تفکر در آیات قرآن عادت نداده ایم، و شاید برای بعضی از ما خواندن قرآن فقط ماه های رمضان و شبهای قدر باشد. خوب است که روزانه چندین آیه را با توجه و تفکر در معانی آن بخوانیم و راهنمایی های آن را سرلوحه زندگی خویش قرار دهیم.
وب سایت ختم قرآن مجید برای مطالعه روزانه و سازمان یافته ی علاقه مندان با همکاری و پشتیبانی چندین شرکت و موسسه دولتی و غیر دولتی راه اندازی شده است. این وب سایت چندین طرح مختلف را برای قرائت روزانه ی قرآن ارائه میدهد و شامل بخش های جانبی دیگری نیز هست.
طرح های قرائت روزانه ی قرآن:
میتوانید از بین چندین طرح موجود یکی را انتخاب کنید و با ثبت نام در آن طرح به جمع کاربران سایت قرآنی بپیوندید.
گروه اول: در یافت 10 آیه و شرکت در ختم قرآن به صورت هر شب.
گروه دوم: دریافت یک حزب تا حداکثر چهار حزب و شرکت در ختم قرآن در یک هفته فقط برای یک بار.
گروه سوم: در یافت یک صفحه و شرکت در ختم قرآن به صورت هر شب.
برای مشاهده ی توضیحات بیشتر و آشنایی با قسمت های دیگر این وبسایت ادامه مطلب را ببینید

توضیحات کامل هر طرح را از راهنمای سایت با هم میخوانیم:
گروه اول: نحوه شرکت در گروه اول بدین صورت است که پس از تکمیل فرم ثبت نام و اختصاص سوره و آیه توسط وب سایت برای شما ، نسبت به قرائت 10  آیه اول در همان شب ثبت نام اقدام می نمائید.فردا شب 10 آیه بعدی را قرائت کنید و به همین ترتیب هر شب ادامه دهید. ثبت نام
گروه دوم: نحوه شرکت در گروه دوم بدین صورت است که هنگام تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب یک تا چهار حزب از سوی شما و اختصاص حزب و یا حزب ها توسط وب سایت برای شما، نسبت به قرائت آن طی یک هفته آتی اقدام می نمایید.
شرکت در ختم قرآن در این روش فقط برای یک بار و قرائت همان یک تا چهار حزب هنگام ثبت نام کافیست. بدیهی است زمانیکه قرائت مشخص شده خود را تکمیل نمودید می توانید دوباره ثبت نام کنید. ثبت نام
گروه سوم: نحوه شرکت در گروه سوم بدین صورت است که پس از تکمیل فرم ثبت نام و اختصاص یک صفحه از قرآن خطی عثمان طه توسط وب سایت برای شما ، نسبت به قرائت آن صفحه در همان شب ثبت نام اقدام می نمائید.
فردا شب صفحه بعدی را قرائت کنید و به همین ترتیب هر شب ادامه دهید. ثبت نام
قسمت های دیگر این وبسایت:
در قسمت متن قرآن میتوانید هر قسمتی از قرآن را که بخواهید انتخاب کنید و با ترجمه دلخواه ببینید.
در قسمت قرائت قرآن متن کامل قرآن با قرائت و ترتیل بیش از ده قاری برجسته دنیای اسلام به تفکیک جزء قرار دارد که میتوانید آن ها را دانلود کنید.
در قسمت جستجوی قرآن میتوانید کلمات دلخواه را از میان متن قرآن به زبان عربی و فارسی جستجو کنید.

یکی دیگر از خدمات وب سایت، مسابقات قرآنی می باشد که کاربران عزیز می توانند با پاسخگویی صحیح به سوالات، در قرعه کشی شرکت نموده و در صورت برنده شدن از هدایای نفیسی بهره مند شوند.

مسابقات به صورت هفتگی برگزار، و هر هفته یک برنده معرفی می شود.

در قسمت لینک های مفید آدرس چندین پایگاه مفید قرآنی و همچنین تصاویر گرافیکی زیبایی وجود دارد.
امیدوارم معرفی این سایت باعث گشوده شدن درهای معارف والای قرآن برای علاقه مندان باشد.
ما را در شب های قرآنی خود از دعا فراموش نکنید..
آرشیو
این رو هم ببین
موضوع بندی
Copyright © 2009 rozane.blogsky.com
کپی برداری از مطالب این وبلاگ با درج نام منبع اشکالی ندارد