X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
روزنه ی امید!

آمار و RSS


فید این وبلاگ  Spreadfirefox Affiliate Button
بقیه دوستان
اللّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی کُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْکِنَهُ أَرْضَک َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
جلوه شجاعت و عزت در امر به معروف و نهی از منکر قسمت اول
از روز هشتم محرم تا روز ورود خانواده امام حسین (علیه السلام)  به مجلس یزید را در خاطر مرور کنید. حوادث غمباری را که در این مدت برحضرت زینب (سلام الله علیها) گذشته ، از نظر بگذرانید. سپس فضای مرگبار مجلسی را که او به عنوان اسیر در آن حاضر است، مجسم کنید و یزید را  که اکنون رئیس قدرتمندترین حکومت درجهان است با آن قساوت وددمنشی بنگرید. اکنون برگردید و قامت استوار زینب را مشاهده کنید و به کلام او گوش فرادهید:-- ادامه ی مطلب را مشاهده فرمایید
بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس وستایش برای خدای جهانیان است . درود خدا برجدّم سالار پیامبران وخاندانش .

راست گفت خدای سبحان آنجا که فرمود :

« ثُمَّ کانَ عاقِبَةَ الَّذینَ اَساءُ واالسّوای اَنْ  کَذَّبوا بِآیاتِ اللهِ وَ کانوا بِها یَسْتَهْزئونَ »

سپس فرجام آنان که مرتکب گناه شدند این بود که آیات خدا را دروغ شمردند و به تمسخرآن پرداختند . (روم 10)

چه گمان کرده ای ؟!

اینکه راههای زمین و آفاق آسمان را برما بستی و ما را بسان اسیران به این سو وآن سو راندی، گمان می کنی که نشانگر خواری ما نزد خدا وعزت و بزرگی تو نزد اوست؟

کبر ورزیدی، گردن فرازی کردی و به خود بالیدی و شادمان گشتی از اینکه دنیا به توروی آورده،  کارها بر وفق مرادت شده و ملک ما وحکومت ما به سیطره ات درآمده است؟

کجا با این شتاب ؟!

آهسته تر یزید !

فراموش کرده ای این فرمان خدارا که :

«وَ لا یَحْسَبَنَّ الَّذینَ کَفَروا اِنِّما نُمْلی لَهُمْ خَیْرٌ لِاَنْفُسِهِمْ  اِنَّما نُمْلی لَهُمْ لِیَزْدادوا اِثْمَاً وَلَهُمْ عَذابٌ مُهینٌ»            آنان که کفر ورزیدند، گمان نکنند که مهلت ما به سودآنهاست. ما به آنان مهلت وفرصت میدهیم  تا برگناهانشان بیفزایند وعذابی دردناک درانتظار آنان است. (آل عمران 178)

ای فرزند آزادشدگان که برآنان منت گذاشته شد! آیا ازعدالت است که زنان وکنیزان تودرپرده باشند ودختران رسول صلی الله علیه واله وسلم خدا اسیر و آواره ؟

حجاب آنان را بدریع روی آنان را بگشایی، دشمنان، آنان را از شهری به شهری ببرند. و روستایی وشهری بِدانها چشم بدوزند و از نزدیک و دور و پست وشریف به تماشایشان بایستند درحالی که نه ازمردانشان سرپرستی مانده ونه ازیاورانشان ، مددکاری.

وچه توقع وانتظاری است ازفرزندان آن جگرخواری که جگرپاکان رابه دندان کشیده وگوشتش ازخون شهیدان روییده است؟!
وچگونه درعداوت با ما شتاب نکند کسی که به ما به چشم بغض وکینه وخشم ودشمنی می نگرد و بی هیچ حیا و پروایی میگوید: «ای کاش پدارنم بودند وازشادمانی فریاد میزدند : ای یزید دست مریزاد»وبی شرمانه برلب ودندان اباعبدالله ، سید جوانان اهل بهشت  چوب میزند!آرشیو
این رو هم ببین
موضوع بندی
Copyright © 2009 rozane.blogsky.com
کپی برداری از مطالب این وبلاگ با درج نام منبع اشکالی ندارد